SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti z oblasti kvality? Baví Vás komunikace se zákazníky? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTA KVALITY do ústecké výrobní společnosti. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Nastavování systémů kvality ve výrobě
  • Odpovědnost za interní a zákaznické audity
  • Analýzy zmetkovosti a návrhy nápravných opatření
  • Řešení reklamací a vzorkování
  • Odpovědnost za komunikaci se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti kvality alespoň 1 rok
  • Znalosti nástrojů kvality (8D, PDCA, APQP, PPAP, FMEA)
  • Znalosti normy kvality IATF 16949
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Vzdělání strojního zaměření (postačí i výuční list)

Co nabízíme?

  • Perspektivní práci v rostoucí výrobní společnosti
  • Profesní rozvoj a odborné a jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování a na rekreaci
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem