PERSONALISTA/KA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte nové zaměstnání v oblasti HR a máte v daném oboru víceleté zkušenosti? Skvělé! Budete mít možnost samostatně vést personální oddělení!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sjednávání a vedení pohovorů s kandidáty
  • úzká spolupráce s vedením společnosti a vedoucími jednotlivých odděleních společnosti
  • vedení personální agendy
  • spoluúčast na zpracování mezd
  • spolupráce a komunikace s personálními a pracovními agenturami
  • personální controlling a tvoření reportů
  • spolupráce se studenty středních a vyšších škol v rámci trainee programů
  • jednání s příslušnými úřady

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxi ve výrobní společnosti nebo personální agentuře
  • orientaci v zákoníku práce a mzdové problematice
  • ovládání MS Excel a PowerPoint

Co nabízíme?

  • 27 dní dovolené (5 týdnů + 2 dny Sick Days)
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hod. týdně a pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy, finanční odměny
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, Flexi Passy
  • proplácení 3 dny nemocenské za první nemoc v roce
  • závodní stravování

  • lokalita - Plzeň - město