CONTROLLER

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte výborné analytické schopnosti a baví vás práce s čísly? Máte vystudovánu ekonomickou vysokou školu? A práce v Excelu je pro vás hračka? Pak hledáme právě vás! Významná společnost hledá posilu do týmu na pozici CONTROLLERA!

Pracovní náplň

  • zpracovávání reportů v rámci společnosti
  • podílení se na přípravě KPI reportu v rámci divize
  • podpora při zpracování závěrek
  • tvorba analýz
  • spolupráce na procesu plánování

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • orientace v SAP
  • výborná znalost MS Office – Excel
  • pokročilá komunikativní znalost AJ

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností získání bonusů
  • 13. plat
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • pořádání sportovních a firemních akcí

    Místo výkonu práce: Olomoucko