FINANČNÍ KONTROLOR

mzdové ohodnocení

Prostějov

Zajímáte se o finanční prostředí a baví Vás práce s čísly? Excel zvládáte levou zadní a domluvíte se anglicky? Pak tady mám skvělou práci právě pro vás! Do výrobní společnosti na Prostějovsku hledá posilu do týmu na pozici FINANČNÍHO KONTROLORA.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování analýz a reportů
  • stanovení tarifních nákladů, harmonizace dílčích činností s centrálou
  • příprava podkladů pro management společnosti
  • spolupráce na měsíčních závěrkách

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomickou
  • znalost systému SAP
  • perfektní orientaci v Excelu
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • zázemí silné společnosti
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování

  • Místo výkonu práce je vhodné zejména pro uchazeče z Prostějova, Přerova a Olomouce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.