PROJEKTOVÝ MANAŽER ICT Praha

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektovým managementem v oblasti IT a domluvíte se anglicky? Chcete vést svůj tým a stát se nedílnou součástí společnosti s významným jménem na trhu? Jste organizačně schopní a odpovědnost za dobře odvedenou práci je pro Vás samozřejmostí? Pak je tato pozice určena právě Vám! Nadnárodní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER ICT Praha (od 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • projektové řízení v oblasti ICT (zejména oblast CRM)
  • vedení menšího týmu do 5 osob
  • plánování a organizace projektů
  • komunikace s osobami zainteresovanými na projektech
  • odpovědnost za úspěšnou realizaci, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v project managementu min. 2 roky – zejména v oblasti ICT
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • organizační a komunikační schopnosti na skvělé úrovni

Co nabízíme?

  • zázemí významné IT společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • práce na zajímavých projektech
  • stravenky
  • náhradní volno formou sick days
  • penzijní připojištění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný: ihned / dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.