MANAŽER STAVEBNÍHO PROJEKTU

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ve stavebním oboru? Zkušenosti ze stavebního prostředí z pozice stavebního technika? Domluvíte se anglicky, či německy a chtěl byste se zúčastnit nových stavebních projektů z pozice projektového manažera? Mezinárodně známá společnosti s dobrým postavením na trhu, rozšiřuje svůj tým. Novou příležitostí je pro Vás pozice: MANAŽER STAVEBNÍHO PROJEKTU (45 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizovat a řídit výstavbu nových projektů
  • Plánování vybavení nových projektů a zajištění rekonstrukce stálých staveb
  • Kontrola a dohled nad stavebními záměry s ohledem na časové termíny i kvalitu
  • Jednání s příslušnými orgány státní správy ohledně stavebních povolení
  • Kontrola projektové dokumentace a fakturace
  • Komunikace v rámci celé společnosti
  • Řešení nadřazených problémů v rámci projektu
  • Příprava, zajištění a kontrola protokolů a technických listů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ Vzdělání stavebního oboru
  • Působení ve stavebním prostřední například z pozice stavebního technika
  • Komunikativní úroveň anglického/německého jazyka
  • Komunikativní, vůdčí a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromím účelům
  • Zajímavé bonusy a prémie
  • Možnost využití vzdělávacích kurzů a školení
  • Závodní jídelnu a příspěvek na stravování
  • Působení v mezinárodní celosvětově známé společnosti
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Říčany u Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.