ÚČETNÍ EXPERT

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Jste znalý/á účetní s pětiletou praxí a fakturace i vedlejší knihy ovládáte levou zadní? Jste komunikativní a chcete při své práci využít anglický i německý jazyk? Hledáme experta za kterým si klegové budou chodit pro dobrou radu a ten za to bude po zásluze odměněn. Pokud jste ten pravý tak již neváhejte a zašlete nám životopis na pozici: ÚČETNÍ EXPERT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní, měsíční, čtvrtletní a roční účetní procesy
  • zlepšování standardních procesů AP, AR
  • spolupráce s kolegy v Německu i Rakousku
  • organizování meetingů - proškolování kolegů
  • starost o komplexní účetní transakce

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání nejlépe obor finance
  • 5 let praxe na účetní pozici
  • anglický i německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost systému SAP
  • pokročilá znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • slevy a zvýhodněné nabídky
  • příspěvek na připojištění, volnočasové aktivity a jazykové kurzy
  • firemní stravování

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.