TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte praxi s vedením lidí ve výrobní automotive společnosti? Umíte pracovat pod tlakem a efektivně si rozvrhnout práci? Považujete se za člověka s přirozenou autoritou? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost v Ostravě hledá posilu do svého týmu na pozici: TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a motivování svěřených operátorů
  • Podílení se na hodnocení a školení zaměstnanců
  • Vedení docházky
  • Spolutvorba pracovní dokumentace
  • Zodpovědnost za plnění výrobních cílů
  • V případě nutnosti převzít práci do vlastních rukou

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe s vedením lidí ve výrobní automotive společnosti podmínkou
  • Schopnost pracovat pod stresem
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Roční a měsíční odměny k fixní mzdě
  • Dlohodobou spolupráci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možný kariérní růst
  • Stravenky
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!