ELEKTRO TECHNIK

Neaktivní nabídka

29000 - 36000 Kč

Je Vám blízká kontrola kvality a znáte výrobní procesy? Orientujete se v technických výkresech a máte technické myšlení? Máte k tomu vzdělání v elektro oboru? Paráda! Aktualizujte si svůj životopis ještě dnes a kontaktujte mě co nejdříve! Moderní strojírenská společnost se zahraniční působností hledá nového kolegu na pozici: ELEKTRO TECHNIK (29-36.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola a ověřování kvality zkoušením či měřením
  • Zodpovědnost za testování výrobků
  • Záznam výstupů a jejich zpracování
  • Práce s testovacími zařízeními
  • Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními při řešení neshod

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • Znalost výrobních procesů a práci s technickou dokumentací
  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 par. 5
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Týmového ducha a zručného jedince

Co nabízíme?

  • Možnost uplatnění u mezinárodní společnosti
  • Dny dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování, kafeterie
  • Příspěvek na dojíždění a relokaci

  • Místo výkonu práce: Mikulovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.