INŽENÝR KVALITY - MOHELNICKO

Chcete pracovat na pozici Inženýra kvality v mezinárodní společnosti v oblasti automotive? Máte komunikativní angličtinu a alespoň v základu se orientujete v nástrojích kvality jako je SPC, VDA 6.5, 8D a další? Pak máte jedinečnou šanci pro rozvoj svých znalostí! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis v ČJ a AJ ještě dnes.

Pracovní náplň

  • definování, kontrola a sledování norem kvality ve společnosti
  • provádění školení operátorů v oblasti kvality, vytváření pracovních návodek
  • účast na pravidelných schůzkách ohledně vylepšování kvality, reporting
  • realizace pravidelných interních auditů
  • oblast dodavatelské a zákaznické kvality

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti kvality
  • znalost nástrojů kvality (VDA 6.5, SPC, 8D)
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • schopnost práce v týmu
  • chuť do práce a iniciativa

Co nabízíme?

  • Práci v zavedené mezinárodní společnosti v oblasti plastikařiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání pro Vás i členy rodiny
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti s pravidelnými firemními akcemi

  • Místo výkonu práce: okolí Mohelnice