INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte uplatnění na Žatecku, v nadnárodní výrobní společnosti s denním využitím anglického jazyka? Máte zkušenosti se zvyšováním kvality? Tak neváhejte nás kontaktovat

Pracovní náplň

  • Řešení zvyšování kvality
  • Analyzování kvality dodávek a výroby
  • Hledání příčin a nedostatků a jejich odstranění
  • Komunikace se zákazníky
  • Správa dokumentace související s kvalitou

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ
  • 2-3 roky praxe z automotive
  • Anglický jazyk (komunikativní úroveň, slovem i písmem)
  • Windows, MS Office - uživatelská znalost
  • Znalost ISO 16949, 14001
  • Znalost systémů kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D, SPC, MSA)

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.