ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat ve společnosti s férovým a lidským přístupem? Česká divize nadnárodní společnosti, lídr ve svém oboru, rozšiřuje své řady. Rozumíte-li diagnostice a údržbě elektrozařízení a aktuálně hledáte nové pracovní uplatnění, pošlete svůj životopis na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - ELEKTROTECHNIK (26-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná údržba a seřízení výrobních linek a strojů
  • Generální údržba dle plánu
  • Předcházení závadám a náprava aktuálních poruch na zařízeních
  • Zodpovědnost za provozuschopnost a spolehlivost strojů a zařízení
  • Samostatná práce

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického směru, alespoň SOU
  • Odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6
  • Zkušenost na obdobné pozici s opravou strojů ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Technické uvažování

Co nabízíme?

  • Propracovaný benefitní systém a množství finančních bonusů-mimořádné prémie 2x ročně, výkonové prémie, příplatky za docházku a mnoho dalších
  • Týden dovolené navíc, tj. 25 dnů volna
  • Zázemí společnosti, která se zajímá o své zaměstnance
  • Dotované stravování
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Společné akce jako novoroční večírek nebo letní rodinný den
  • Práce v čistém moderním prostředí
  • Jsme dobrá parta lidí, která dokáže táhnout za jeden provaz
  • Propracovaný zaškolovací systém pro každého