INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Orientujete se v oblasti kvality a domluvíte se bez problémů anglickým jazykem? Hledáte práci v mezinárodní firmě? Pak čtěte dále!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení kvality dodavatelů
  • Zajištění zvyšování efektivity kvality dodavatelů
  • Zodpovědnost za řízení APQP s dodavateli
  • Zodpovědnost za uvolňování PPAP
  • Aktivní řešení případných reklamací
  • Tvorba nápravných opatření a sledování jejich účinnost
  • provádění analýz a procesních auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na stejné či obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, PPAP, APQP

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Prémie za řádnou docházku
  • Zázemí významné společnosti

  • Lokalitu: Žatec

  • Lokalitu: Okres Louny