VEDOUCÍ MONTÁŽNÍ SKUPINY – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste manuálně zruční? Máte vzdělání a praxi v oblasti elektro a baví vás řešení vzniklých závad? Chcete pracovat s nejnovějšími moderními technologiemi? Zašlete nám tedy svůj životopis!

Pracovní náplň

  • zajištění plánované i nahodilé údržby
  • dohled a zodpovědnost za realizační činnosti
  • školení v oblasti BOZP a PO
  • pravidelné reporty a evidence materiálu
  • vedení a rozvoj přímých nadřízených

Co požadujeme?

  • zkušenosti se silnoproudem i slaboproudem
  • elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb., §7 a více
  • praxi v oblasti servisu či montáže
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s vedením montážní skupiny

Co nabízíme?

  • pravidelné prémie
  • firemní auto k soukromému užití
  • firemní akce v přátelském kolektivu
  • stravenky a kafeterii
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: okres Pardubice