INŽENÝR VÝVOJE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti v oddělení vývoje? Máte vzdělání technického směru? Chcete denně využívat angličtinu?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení procesu v požadované kvalitě, ceně a čase
  • spolupráce při tvorbě designu výrobku
  • řešení zákaznických požadavků ( parametry, kvalita aj.)
  • provádění analýz vyrobitelnosti nových výrobků, příprava cenových kalkulací a kalkulací nákladů
  • spolupráce s vedoucím projektu, komunikace se zákazníky i dodavateli
  • zajištění přípravy kontrolních a výrobních přípravků
  • koordinace projektového týmu
  • zajišťování vývoje přídavných dílů se sub-dodavateli
  • řešení technických problémů na stávajících sériových projektech
  • příprava a zpráva projektové dokumentace
  • pravidelná komunikaci s vývojovými inženýry ze zahraniční centrá

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – technického zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (ISO 16949, SPC, FMEA, DOE, PPAP, APQ )
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 13. a 14. platy
  • příspěvky na kulturu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Teplicko