ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR S AJ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte praxi na pozici konstruktéra? Dorozumíte se anglicky? Umíte komunikovat s jinými odděleními i zákazníky? Mezinárodní společnost působící v průmyslovém odvětví hledá posilu do svého týmu na berounsku a to na pozici: ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR S AJ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření a úprava technické dokumentace
  • spolupráce s výrobou, dodavateli a kvalitou
  • úpravy kusovníku zakázek v prostředí SAP
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • znalost norem pro výkresovou dokumentaci
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ovládání programu SolidEdge a AutoCAD
  • samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu vůči změnám
  • orientaci na zákazníka i výsledky

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování

  • místo výkonu: Berounsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.