MANAŽER BOZP

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s řízením BOZP ve výrobní společnosti? Bude pro vás výzvou středně velká mezinárodní výrobní společnost, kde se rozhodli, že "BEZPEČNOST" bude nyní na 1. místě? Pak hledáme právě Vás! Výrobní strojírenská společnost hledá zkušeného kolegu na pozici: MANAŽER BOZP (50-65000 Kč)

Pracovní náplň

  • převzetí celé problematiky BOZP ve středně velké výrobní firmě
  • denní komunikace v AJ s ředitelem firmy, reporting v AJ
  • zajištění souladu interní praxe s legislativní úpravou
  • definice problémů, návrhy a realizace nápravných opatření
  • komunikace s externími společnostmi a příslušnými orgány
  • interní školení na témata z oblasti BOZP

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ ve strojírenství nebo příbuzném oboru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • min. 3 roky praxe na pozici BOZP/HSE ve výrobní firmě
  • zkušenost se zavádění preventivních či nápravných opatření do praxe
  • schopnost komplexně a samostatně obsáhnout celou oblast BOZP
  • zkušenosti se školením zaměstnanců na jednotlivé aspekty BOZP

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • maximální podpora od ředitele firmy, pod kterého budete spadat
  • možnost práce v mezinárodní firmě a využití AJ
  • široké kompetence v rámci pozice
  • velký prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
  • 100% mzdy ve formě fixní mzdy

  • místo výkonu práce: Brno