HR MANAGER - MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro mezinárodní výrobní společnost (komponenty do automotive) hledáme posilu - zkušeného manažera, který se nezalekne nových výzev, bude brát jako challenge zavádění nových procesů a stabilizaci společnosti a který se bude podílet na růstu celé společnosti!!! HR MANAGER - MEZINÁRODNÍ VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení HR týmu (motivace a rozvoj)
  • stabilizace společnosti po personální stránce
  • analyzování procesů a jejich zefektivnění + zavádění nových
  • personální administrativa
  • zatraktivnění společnosti na trhu práce (nové benefity, komunikace s managementem)
  • komunikace a reporting napříč společností

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici (vedení týmu, mezinárodní výrobní prostředí velkou výhodou)
  • pokročilou angličtinu (management je z části anglicky hovořící)
  • znalost HSEQ
  • praxi se zaváděním procesů, analyzováním a zlepšováním
  • odolnost prosti stresu, schopnost přizpůsobit se změnám, dynamickou povahu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • velkou profesní výzvu a podílení se na růstu společnosti
  • týden dovolené navíc
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • jazykové i jiné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno Jih