REFERENT ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK

mzdové ohodnocení

Třebíč

Hledáte pracovní pozici, kde byste nastartovali Vaši kariéru? Rádi komunikujete s lidmi a nezaleknete se ani práce s interním systémem? Rádi byste při práci využívali anglický jazyk? Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis! REFERENT ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za realizaci nákupu komodit
  • Denní komunikace se zákazníky, nákupem a logistikou
  • Evidence nákupních a prodejních smluv v systému
  • Objednávání dopravy u nákupu a prodeje komodit
  • Sledování pohledávek a závazků obchodních partnerů
  • Tvorba obchodních reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • Pozice vhodná pro absolventa

Co nabízíme?

  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní notebook a telefon
  • Závodní stravování/stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Cafeterie

  • Místo pracoviště: Třebíčsko