JUNIOR FINANČNÍ KONTROLOR s AJ Praha-Východ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste analyticky založený a organizačně zdatný člověk? Dorozumíte se anglicky? Jste čerstvým absolventem ekonomické školy nebo již máte nějakou krátkodobou zkušenost v oblasti finančního controllingu? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR FINANČNÍ KONTROLOR s AJ Praha-Východ (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola jednotlivých projektů z finančního hlediska
  • finanční analýzy, rozbory, jejich vyhodnocování
  • podílení se na přípravě forecastů, budgetů
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Excel pokročilou znalost
  • logické a analytické myšlení, spolehlivost, samostatnost
  • vhodné i pro ABSOLVENTY

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky
  • nástup možný IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem