IT TECHNICKÁ PODPORA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Cítíš se při práci s technikou jako ve svém živlu? Máš bystrý postřeh a chladnou hlavu? Nebojíš se mluvit anglicky? Chtěl bys pracovat v prostředí s nejnovějšími technologiemi? Pak hledáme právě Tebe. Staň se důležitou součástí divize nadnárodní společnosti, pod jejíž pilotní projekt budeš patřit a podílet se na jeho úspěšném chodu.

Pracovní náplň

  • Podpora vývojářů při řešení ticketů
  • Analýza a reprodukce problémů nahlášených zákazníky
  • Přispívání vědomostí do základních znalostí údržby
  • Předávat tickety s informacemi z vlastní analýzy
  • Kooperace s týmem testerů
  • Spolupráce s ostatními týmy a komunikace s klienty

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Dobré analytické schopnosti a myšlení
  • Orientaci v Unixu či podobných systémech
  • Znalosti technologií pro práci s weby (HTML, JS, REST)
  • Základní vědomosti SQL databází
  • Anglický jazyk slovem i písmem na velmi dobré úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Pravidelný růst platu
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.