SPRÁVCE INFRASTRUKTURY (30 – 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Pracujete jako IT specialista? Máte zkušenosti se správou infrastruktury datového centra? Znáte velmi dobře Windows servery a umíte poskytnout podporu ze vzdálené plochy? Hledáte zajímavou práci a chcete se učit novým věcem? Pak hledáme právě Vás! SPRÁVCE INFRASTRUKTURY (30 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Správa serverů a sítí
  • Kompletace HW
  • Instalace a konfigurace SW
  • Podpora stávajících zákazníků v rámci jejich IT technologií

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici min 2 roky
  • Znalost technologií Microsoft: Windows Server (2008 R2, 2012), Hyper-V, Clustering, Active Director
  • Znalost networking, iSCSI storage výhodou
  • Znalost MS SQL Server výhodou
  • MS Exchange, PowerShell, MS Systém Center výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Ochota učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • Zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
  • Možnosti osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Práce Na HPP nebo ŽL