JUNIOR PRESALES CONSULTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní typ člověka s obchodním duchem? Baví Vás svět IT technologií? Disponujete krátkodobou praxí na obdobné pozici? Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost na trhu? Pokud je Vaše odpověď "ANO," zašlete svůj životopis! Nadnárodní společnost rozšiřujete tým a hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: JUNIOR PRESALES CONSULTANT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a vyjasnění jejich požadavků
  • návrh optimálních řešení
  • tvorba kalkulací a nabídek
  • cestování za dodavateli
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. rok
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativního člověka s obchodním duchem

Co nabízíme?

  • stabilitu nadnárodní společnosti a přátelský kolektiv
  • dovolenou nad rámec zákoník práce
  • 2 dny sickdays
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • propracovaný systém školení
  • místo výkonu práce: Praha