KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte technické vzdělání nebo vzdělání ve stavebnictví? Chcete se aktivně podílet na realizaci projektů? Dokážete zorganizovat práci a rychle „uhasit“ problém? Pak jste náš člověk! Připojte se do našeho týmu! Hledáme schopného KOORDINÁTORA PROJEKTŮ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zastřešení projektů po technické stránce
  • komunikace se zahraničními pobočkami
  • řešení projektů spojených se stavbou ocelových konstrukcí
  • kontrola a řízení aktivních projektů
  • podílení se na organizaci projektů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technické nebo stavební
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce v programech CAD

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • výkonnostní bonusy
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: okres Přerov