CHLADÍRENSKÝ TECHNIK

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektro vzdělání a zkušenosti se servisem chladicích zařízení? Jste zvyklí cestovat za zákazníky v rámci svěřeného regionu a rádi komunikujete s lidmi? Jste flexibilní a servisní práce Vás baví? Chcete být zaměstnaný ve významné mezinárodní společnosti? Ano? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní potravinářská společnost hledá pro svou pobočku v Praze posilu na pozici: CHLADÍRENSKÝ TECHNIK (OD 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • servisování a sanitace chladicích zařízení
  • cestování za zákazníky v rámci svěřené lokality
  • komunikace s dispečinkem, reportování nadřízenému
  • zpracování administrativy spojené s poskytovaným servisem
  • zodpovědnost za servisní vůz a náhradní díly
  • servisní pohotovost 1x za 5 týdnů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektro směru
  • platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6; osvědčení E4A výhodou
  • zkušenosti se servisováním chladicích zařízení
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • komunikativnost a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • působení pro mezinárodní společnost
  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • 5 týdnů dovolené, kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.