VEDOUCÍ LABORATOŘE – TĚKAVÉ LÁTKY

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte výborné znalosti a zkušenosti v oblasti analytické chemie a během dosavadní praxe jste zodpovídali podřízený tým v laboratoři? Jste zvyklí pracovat s plynovou chromatografií a hledáte novou příležitost, kde byste na své dosavadní působení mohli adekvátně navázat? Pokud ano, určitě se nám ozvěte! Hledáme posilu do laboratoře provádějící environmentální analýzy: VEDOUCÍ LABORATOŘE – TĚKAVÉ LÁTKY (OD 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace chodu laboratoře v rámci svěřené sekce
  • řízení týmu podřízených pracovníků, jejich zaškolování
  • zodpovídání za dodržování platné legislativy a kvality
  • účast na vývoji nových metod, řešení neshod
  • spolupráce s klientským oddělením

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii
  • prokazatelné zkušenosti s vedením pracovníků v laboratoři
  • praktické znalosti a zkušenosti s plynovou chromatografií
  • anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s prováděním analýz vod a půd VÝHODOU
  • zodpovědný a aktivní přístup, chuť dále na sobě pracovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky, zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na sport a kulturu
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.