MANAŽER NÁKUPU

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti z pozice vedoucího nákupu a chtěli byste zažít novou výzvu, nebo máte praxi jako strategický nákupčí a chtěli byste se kariérně posunout na vedoucí pozici? Umíte komunikovat anglicky nebo německy? Pak nám neváhejte odpovědět a nechte se překvapit touto nabídkou práce! Nadnárodní společnost, špička světového průmyslu, obsazuje pozici: MANAŽER NÁKUPU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komplexní řízení činností souvisejících se strategickými nákupními procesy
  • Koordinace procesu vyhledávání nových dodavatelů a stanovení výběrových řízení na dodavatele
  • Nákupní marketing – průzkum a analýza trhu
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání
  • Dobré znalosti oblasti strategického nákupu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • Zkušenosti s vedením projektu nebo týmu
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Jistotu a stabilitu ve světově uznávané firmě
  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Voňavé kafe po ránu - pro pohodový den

  • Místo výkonu práce: 10km z Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!