ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru s vyhláškou č. 50/1978 Sb., min. §6? Máte zkušenosti s opravou mechanických i elektrických částí výrobních linek v automotive? Hledáte nové pracovní uplatnění, kde Vás za kvalitní práci kvalitně zaplatí? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás! Nadnárodní společnost hledá kolegu do týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • starost o bezproblémový chod výrobních strojů
  • kontrola správného nastavení strojů
  • příprava zapojení nových výrobních linek
  • spolupráce s mechaniky

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50 §6 a orientace v technické dokumentaci
  • průkaz VZV, nebo zkušenosti s řízením VZV výhodou
  • zkušenosti s údržbou a opravami výrobních zařízení

Co nabízíme?

  • motivační mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.