PROCESNÍ INŽENÝR - SVITAVSKO

Neaktivní nabídka

30 - 50 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Chcete vidět, jak vám nový produkt „roste pod rukama“? Máte v malíčku výrobní technologie? A co angličtina? Ano? Pak právě vy jste ten, koho hledáme! Do týmu hledáme kolegu na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení a provádění technických a procesních záležitostí
  • optimalizace výrobních procesů
  • řízení zlepšování produktivity a kvality

Co požadujeme?

  • min. SŠ s maturitou – strojírenství
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost výrobních procesů
  • znalost práce v programech MS Office

Co nabízíme?

  • stabilitu nadnárodní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • pružnou pracovní dobu
  • další finanční bonusy

  • místo výkonu práce: okres Svitavy