PRODUKTOVÝ INŽENÝR - I JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Chcete mít na starosti komplexní chod projektů – od objednávky až po výrobu? Dokážete řešit nenadálé situace a komunikativní angličtina je pro vás samozřejmostí? Co myslíte, poskytne vám nadnárodní společnost spoustu možností k dalšímu růstu a „nakopne“ vám kariéru správným směrem? Pokud jste odpověděli ANO, mám tu pravou nabídku právě pro vás! Hledáme do týmu kolegu na pozici PRODUKTOVÝ INŽENÝR - I JUNIOR!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení kompletních objednávek – od specifikace až po výrobu
  • komunikace s klienty
  • spolupráce s pracovníky výroby, kvality, konstrukce
  • řešení neshod a technických problémů

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce v prostředí SolidWorks
  • znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvky na stravování (stravenky)
  • finanční bonusy, odborné vzdělávání, jazykové vzdělávání
  • firemní benefity

  • místo výkonu práce: okres Svitavy