PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Máte praxi s dohledem nad projekty ve výrobě? Chce pracovat v nadnárodní organizaci, kde využijete svoji znalost angličtiny? Pak hledáme právě vás! Neváhejte a pošlete svůj životopis na pozici PRODUKTOVÉHO SPECIALISTY!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení zakázky od samotného počátku až po uvedení ve výrobu a předání zákazníkovi
  • komunikace napříč odděleními
  • budete hledat efektivní řešení problémů
  • komunikace s klienty v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • vyšší odborné vzdělání technického zaměření
  • praxi s vedením zakázek ve strojírenství
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce s CAD softwarem

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti
  • možnost pružné pracovní doby
  • stravenky
  • jazykové kurzy ve společnosti
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Svitavy