INŽENÝR KVALITY / AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti? Rádi byste pracovali ve firmě, která se zaměřuje na neustálé zlepšování kvality výrobků a kde náležitě ocení Vaši ambicióznost? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: INŽENÝR KVALITY / AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Podílení se na zlepšování procesů kvality
  • Využívání metod řízení kvality a jejich nástrojů - 8D, FMEA, PPAP, APQP,...
  • Sjednávání nápravných opatření ke kvalitativním odchylkám a reklamacím
  • Dohled na procesy auditů

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka, případně německého
  • Znalosti vyspělých nástrojů kvality
  • Samostatnost, dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Přístup k moderním technologiím
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • Voňavé kafe po ránu pro pohodový den

  • Místo výkonu práce: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!