JAVASCRIPT VÝVOJÁŘ (40000 - 80000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Programování v JavaScript je Vaší specialitou? Každodenní komunikace v angličtině je pro Vás brnkačka? Tak neváhejte, zašlete mi svůj životopis a učiňte tak první krok k tomu stát se součástí našeho týmu, který pracuje na zajímavých projektech pro mezinárodní společnost.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování vizuálního rozhraní cloudového řešení pro zákazníka společnosti (Frontend v Javascript)
  • Kooperace s dalšími vývojáři
  • Testování cloudových aplikací
  • Reporting technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Zkušenost s programováním v JavaScript minimálně 1 rok
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost Angular5 a Git
  • Znalost komunikačních technologií (OPC-UA, TCP/IP a dalšími) výhodou

Co nabízíme?

  • Finanční bonus po úspěšném splnění zkušební doby 50.000Kč
  • Podíl na zcela nově vznikajícím projektu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění

  • Místo pracoviště: Praha 13

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.