MONTÁŽNÍ TECHNIK – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY S AJ/

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte práci v mezinárodní prosperující firmě? Zajímáte se o nejmodernější technologie obrábění? Baví Vás cestovat a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak jste to VY, koho hledáme na pobočku do Pardubického kraje na pozici: MONTÁŽNÍ TECHNIK – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Příprava brousících strojů pro zákazníka
  • Uvedení stroje do provozu, servis
  • Časté služební cesty
  • Technická podpora

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
  • Zájem o technický vývoj a stroje
  • Ochotu cestovat po celém světě

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní, mezinárodní společnosti s nejmodernějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost poznat svět
  • Jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.