PRACOVNÍK BOZP/PO

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti z pozice technika BOZP a PO? Chtěl byste tuto činnost vykonávat v automobilovém průmyslu a nevadí Vám nakouknout do výroby? Pak se budu těšit na Vaši reakci a zaslání Vašeho životopisu! Mezinárodní rostoucí společnost hledá vhodného jedince na pozici: PRACOVNÍK BOZP/PO (45 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za nastavení systému řízení BOZP a PO
  • Realizace školení a účast na auditech
  • Vedení příslušné agendy, statistik a reportů
  • Vyhodnocení a realizace definovaných opatření
  • Konečné vyhodnocení rizik

Co požadujeme?

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • Mírné pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Působení ve výrobě v automotive - výhodou
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost a důslednost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující mzdu a benefity
  • Příspěvek na stavování a možnost využití jídelny
  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.