ZÁSTUPCE VEDENÍ MARKETINGU s AJ nebo NJ Praha

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte víceletou zkušenost v marketingu a je Vám blízká oblast FMCG? Máte zkušenosti s nejrůznějšími marketingovými projekty s milionovými budgety? Líbila by se vám práce v nadnárodní společnosti? Komunikujete běžně v cizím jazyce? Pak nás neváhejte kontaktovat!! Nadnárodní retailová společnost hledá novou posilu do svého kreativního týmu na pozici: ZÁSTUPCE VEDENÍ MARKETINGU s AJ nebo NJ Praha (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • realizace marketingových a reklamních kampaní a jejich následné vyhodnocení
  • online a offline marketing
  • úzká spolupráce s Vedoucím marketingu
  • komunikace s dodavatelskými agenturami
  • práce s většími budgety (plánování, sestavování)
  • nákup reklamních prostorů v různých médiích
  • spolupráce s kolegy nejen z marketingu, ale i z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost oblasti FMCG výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost práce s MS Office
  • samostatnost, komunikativnost, kreativitu

Co nabízíme?

  • automobil i pro soukromé účely
  • notebook, telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-Východ