ACCOUNT MANAGER

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Na trhu v IT chybí cca 20 000 lidí a firmy jsou zoufalé z toho, jak je najít. A protože nechceme být jenom součástí problému, tak jsme vymysleli nové řešení a hledáme někoho, kdo nám ho pomůže dostat do světa. Vyvinuli jsme kariérní platformu, kde si lidi z IT mohou vybrat projekt, na kterém chtějí dělat, podle technologií, platu a napřímo se spojit s vedoucím, který má daný projekt na starosti. A protože nejsme jen neosobní aplikace, ale rychlá, osobní a spolehlivá služba, tak jsi pro nás klíčovou osobou v týmu!

Pracovní náplň

    Co budeš dělat?
  • Pomáhat IT společnostem s registrací a vytvářením profilu, aby byly schopny oslovit právě ty IT talenty, které skutečně hledají
  • Kontrolovat obsah firemních profilů a nabídek, aby kandidáti dostávali jenom relevantní informace a žádný bullshit
  • Ověřovat spokojenost svých klientů s produktem a podávat návrhy produktovému týmu na zlepšení produktu
  • Identifikovat potenciálními zákazníky, kontaktovat je a vytvářet direct mailové kampaně
  • Setkávat se osobně s klienty, prezentovat produkt a nabízet naše služby

Co požadujeme?

    Co bys měl/a mít?
  • Zkušenost z oblasti prodeje, telemarketingu nebo consultingu
  • Schopnost navazovat obchodní kontakty a rozvíjet vztahy s klienty
  • Kultivovanou komunikaci mailem, telefonicky i osobně – umět napsat informativní a zdvořilý email, nebát se zvednout telefon, a nemít problém se setkat s klientem osobně
  • Logické a analytické myšlení
  • Umět se domluvit anglicky - výhodou
  • Zkušenosti a zájem o HR nebo IT technologie -výhodou

Co nabízíme?

    Co za to?
  • Možnost podílet se na unikátním projektu s potenciálem mezinárodního růstu, v roce 2019 chceme expandovat
  • Obrovský prostor pro seberealizaci
  • Časovou flexibilitu – chceme, abys měl možnost kvalitně vyvážit svůj pracovní a osobní život
  • Smích vedoucího na každodenním pořádku
  • Firemní benefity budeme utvářet společně, jako tým – chceme vědět, co naši lidé preferují a vyjít jim vstříc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.