MZDOVÁ ÚČETNÍ VE VÝROBNÍM PODNIKU

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Chcete pracovat ve výrobní společnosti, která má již své jméno na trhu? Ovládáte mzdovou problematiku a třeba i SAP? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Samostatné vedení a zpracování mzdové agendy
  • Správa personální agendy
  • Vedení osobních složek zaměstnanců
  • Zodpovědnost za objednání a výdej stravenek
  • Jednání s orgány státní správy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Min.3 roky praxe se zpracováním mezd (výhodou ve výrobním podniku)
  • Pečlivost, časová flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
  • Znalost zákoníku práce a pracovního práva
  • Komunikativní angličtina
  • SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Pěkné finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zapracování
  • 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Lokalita : Chomutov