CUSTOMER RELATIONSHIP SPECIALIST

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Dokážeš se pohybovat ve vodách IT technologií? Máš rychlé uvažování? Nejsou ti procesy CRM cizí ba naopak? Angličtinu ovládáš na podobné úrovni jako češtinu? Pak hledáme přímo Tebe! Staň se nepostradatelným členem aplikačního centra nadnárodní firmy, na jehož chodu závisí celé její fungování.

Pracovní náplň

  • Analýza a dokumentace procesů spojených s požadavky zákazníka
  • Navrhování řešení
  • Podpora celého cyklu vývoje a zpracování požadavku
  • Zadávat potřebné změny a úpravy
  • Účast na prvotním testování
  • Každodenní komunikace se zákazníky a přilehlými týmy
  • Implementace změn a nových aplikací po pobočkách

Co požadujeme?

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v systému Microsoft Dynamics CRM nebo jemu podobnému
  • Schopnost analytického a logického myšlení
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Obecný přehled o IT technologiích
  • Anglický jazyk velmi dobré úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Firemní notebook a telefon i pro osobní využití
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Moderní kanceláře s novými technologiemi
  • Cestování po celé Evropě
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.