PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

40000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Nastavování, optimalizování, vyhodnocování, implementování - tato podstatná jména nejlépe vystihují náplň Vaší budoucí práce. S komunikativní znalostí anglického se budete moct účastnit vývojových projektů a využijete svůj přehled v oblasti elektro a automatizace! Neváhejte! Mezinárodní výrobní společnost nyní hledá vhodného kandidáta/tku na pozici PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Skupinové i samostatné řešení úkolů ve vývojových projektech
  • Poskytování technické podpory sériové výroby
  • Optimalizace procesů ve výrobě
  • Sledování, vyhodnocování parametrů, implementace změn
  • Tvorba dokumentace a technologických postupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro zaměření
  • Znalosti z oblasti programování PLC
  • Technický přehled v oblasti automatizace a robotizace výroby
  • Zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, automotive výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2
  • Aktivní přístup k práci a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti se zajímavými projekty
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů
  • Aktivní anglického využití jazyka
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Dovolená nad rámec zákonných 4 týdnů
  • Dotované firemní stravování
  • Další odborné i jazykové vzdělávání
  • Další příspěvky pro oblast zdraví, firemní akce a příjemná firemní kultura
  • Firemní notebook a mobilní telefon

  • Místo výkonu práce: Olomoucko