PROJECT MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Buďte součástí společnosti, která má na starosti celosvětové projekty týkající se digitalizace kanceláří.

Pracovní náplň

  • Vedení mezinárodních projektů
  • Koordinace mezinárodního týmu
  • Výběr metodiky a dohled nad doržováním pravidel
  • Spolupráce s dalšími Project managery
  • Dohled nad dodržováním rozpočtu
  • Správa projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti s řízením projektů
  • Zkušenosti z mezinárodní společnosti - výhodou
  • Obecné znalosti IT technologií
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Prezentační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost zahraničních pracovních cest
  • Kariérní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Teambuildingové akce
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.