PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ VE STROJÍRENSTVÍ - MONTÁŽE

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s montážemi ve strojírenství? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni a chcete jazyk aktivně využívat při zahraničních cestách? Pak je zde práce ušitá na míru přímo pro Vás! Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí a stabilitou vyrábějící stroje exportované do celého světa hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ VE STROJÍRENSTVÍ - MONTÁŽE

Pracovní náplň

  • vedení menších projektů – montáž strojů a jejich uvádění do provozu
  • revize technicko-výrobní dokumentace
  • organizace práce montáže dle harmonogramu a rozpočtu projektu
  • řízení montážních prací a dohled nad montážní skupinou
  • komunikace se zákazníky, subdodavateli a výrobou

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • dobrá znalost čtení výkresů
  • zkušenost s montážemi ve strojírenství
  • ochota cestovat a pobývat delší dobu v zahraničí
  • organizační schopnosti a schopnost vést lidi

Co nabízíme?

  • silné zázemí stabilní organizace
  • zajímavá a různorodá práce s cestováním do zahraničí
  • odpovídající finanční ohodnocení + další benefity
  • jazykové a další odborné vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj