VEDOUCÍ NÁKUPU S AJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete se realizovat ve firmě, kde bude váš hlas slyšet? Hledáte zaměstnání, ve kterém využijete své znalosti a zkušenosti s nákupem? Angličtina je váš kamarád? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Prosperující výrobní společnost s významným postavením na trhu obsazuje pozici: VEDOUCÍ NÁKUPU S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zajištění materiálu pro oddělení výroby
  • vedení a motivace týmu
  • efektivita řízení zásob
  • plánování materiálu (krátkodobé, střednědobé)
  • kooperace s dalšími odděleními společnosti
  • reporting, pravidelné porady

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenského nebo ekonomického zaměření
  • alespoň 3 roky praxe s vedením lidí a se samostatným vedením projektů
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenost v zahraniční výrobní společnosti
  • komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovoleně
  • pravidelné profesní vzdělávání a příspěvek na jazykové vzdělání
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • relokační příspěvek pro vzdálenější kandidáty
  • firemní akce, teambuilding

  • místo výkonu práce: Břeclav