OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ELEKTRO

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste silná osobnost, která se jen tak něčeho nezalekne? Máte ponětí, o čem je obchod v oblasti elektro a automatizace? Dokážete se zaměřit na cíl? Výborně! Hledáme právě vás. Česká společnost zabývající se energetickým průmyslem hledá do svého týmu kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ELEKTRO.

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • řešení smluvních vztahů
  • plnění stanovených cílů
  • vytváření statistik

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání se zaměřením elektro
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • obchodního a technického ducha

Co nabízíme?

  • auto, telefon a notebook i k soukromému užití
  • občerstvení na pracovišti
  • roční prémie
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.