SPECIALISTA ERP SYSTÉMU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Pohybujete se již pár let v IT oboru a získal jste za tu dobu cenné zkušenosti, které byste nyní rád uplatnil při nové pracovní výzvě? Disponujete praxí se zavedením a údržbou ERP systému? Pojďte pracovat pro silnou společnost a podílejte se právě na takové implementaci. Stačí zaslat své CV.

Pracovní náplň

  • Podílení se na implementaci zcela nového ERP systému
  • Zodpovědnost za inovace a údržbu systému
  • Key user pro uživatele, včetně jejich školení
  • Monitoring provozu a řešení incidentů
  • Návrh funkční specifikace pro nové požadavky
  • Ochrana firemních dat před neoprávněnou manipulací
  • Správa a implementace IS do dalších společností v rámci skupiny

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost databází
  • Praktická zkušenost s podnikovým ERP systémem
  • Mírně pokročilá znalost AJ (využití pro práci s dokumentací)
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Zvýhodněné stravování a stravenky
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Příspěvek na sportovní/ volnočasové aktivity
  • Teambuildingy