VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Získali jste již zkušenosti v automotive společnosti v oddělení logistiky? Máte ale zájem se zdokonalovat a posouvat se kupředu? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti, kde si vás budou hýčkat a vážit? Už nemusíte hledat, ta pravá příležitost leží přímo před vámi. Mezinárodní výrobní společnost v okrese Liberec hledá do svých řad nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní oddělení logistiky
  • optimalizace skladových zásob
  • řešení krizových plánů logistiky
  • motivace svěřeného týmu pracovníků

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici v automotive podmínkou
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • znalost metod štíhlé výroby
  • aktivního řidiče skupiny B

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pravidelné prémie a příjemný kolektiv
  • telefon a počítač i k osobnímu užití
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování
  • další zaměstnanecké benefity

  • místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.