ÚČETNÍ ZÁVAZKŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte vzdělání se zaměřením na ekonomiku a účetnictví? Hovoříte plynule anglicky a hledáte pozici, kde byste jazyk aktivně uplatnili? Můžete nabídnout zkušenosti s účetnictvím závazků a znalost IFRS standardů? Ano? V tom případě jste pro nás ti praví, napište nám! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu hledá do svých řad posilu na pozici: ÚČETNÍ ZÁVAZKŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení účetních pohledávek pro ČR i zahraničí
  • komunikace s klienty (i v angličtině)
  • kooperace s auditory v rámci interního a externího auditu
  • působení v rámci centra sdílených služeb společnosti
  • zpracování příslušné agendy dle platné legislativy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi z pozice Účetní ve výrobní společnosti VÝHODOU
  • dobrou znalost českých účetních standardů a daňové legislativy
  • znalost IFRS a praxi s ERP systémy VÝHODOU
  • samostatný přístup, komunikativnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • zajímavou příležitost uplatnění pro absolventy
  • odpovídající finanční ohodnocení + zajímavé bonusy
  • příspěvek na volný čas a rekreaci
  • firemní akce, závodní stravování
  • možnost ubytování v místě
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj (okres Semily)