ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáte práci na pozici účetní a chcete využít vaše jazykové znalosti? Láká vás stabilita velké mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost profesního rozvoje? Rádi cestujete do zahraničí a nebojíte se výzev? Pak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň

  • zpracovávání veškeré účetní agendy v SAP
  • pravidelný reporting
  • vyhotovování finančních výkazů
  • kontrola odchozích a došlých plateb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v účetnictví/financích
  • AJ/NJ na velmi dobré úrovni
  • ochotu zaučení se v zahraniční (3-5 měsíců)
  • orientaci v SAP vítána
  • svědomitost, odpovědnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • roční a výroční prémie
  • příspěvky na stravování a volný čas
  • odborné kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí