CONTROLLER IN AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Zkušený controller ve výrobní/automotive společnosti? Používáte denně angličtinu nebo němčinu? Rozumíte si s MS Excel? Skvělé! Staňte se členem našeho týmu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vypracování denních a měsíčních přehledů vybraných dat z výroby
  • spoluúčast při tvorbě finančních rozpočtů a forecastů
  • zpracování Ad – Hoc analýzy
  • programování v MS Excel
  • využívání nových analytických nástrojů
  • analýzy, kontroly, statistiky, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (denní využití)
  • rozšířenou znalost MS Excel
  • praxi v controllingu ve výrobní/automotive společnosti
  • ŘP. sk. B

Co nabízíme?

  • příspěvky na stravování a dopravu
  • dovolenou navíc
  • jazykové kurzy – angličtina nebo němčina
  • firemní akce
  • měsíční příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.