MARKETINGOVÝ MANAŽER PRO MÉDIA s AJ nebo NJ Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Jste zkušený markeťák s víceletou praxí v oboru a chcete se stát pravou rukou (zástupcem) vedoucího marketingového oddělení? Lákala by Vás oblast FMCG v nadnárodní společnosti? Plánování a realizace marketingových kampaní je Vaším denním chlebem? Baví vás komunikace v cizím jazyce? Pak je tato pozice stvořená právě Vám!! Nadnárodní retailová společnost hledá posilu do svého kreativního týmu na pozici: MARKETINGOVÝ MANAŽER s AJ nebo NJ Praha (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování marketingových a reklamních kampaní společnosti
  • zodpovědnost za online i offline marketing
  • plánování kampaní pro maloobchodní prodejny
  • dohled nad realizací kampaní
  • komunikace s médii
  • zajištění, kontrola a vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých kampaní
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • zastupování vedoucího marketingu

Co požadujeme?

  • víceletou praxi na obdobné pozici (min. 4 roky)
  • VŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenost s FMCG prostředím výhodou
  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office
  • komunikační, organizační a kreativní schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • automobil nejen pro služební účely
  • telefon a notebook
  • příspěvek na stravování
  • vlastní rozvržení pracovní doby
  • možnost kariérního růstu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-Východ